Hakkımızda

Hakkımızda:

Tab Teknoloji, 2005 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Misyonumuz, yenilikçi ve etkili teknoloji çözümleri sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktır. Kurulduğumuz günden bu yana, endüstrideki gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu gelişmeleri ürün ve hizmetlerimize yansıtarak müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz.

Güvenli Alışveriş
hikvisionsatis.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. butikalef.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün hikvisionsatis.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında butikalefin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan hikvisionsatis.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...